Państwa opinie

Wyrwanie zęba trwało 5 min, zero bólu, ćwiartowania i traumy 🙂 A niestety mam już porównanie.. Wiele osób polecało mi to miejsce i się nie zawiodłam. Przy okazji- bardzo miła i fachowa obsługa ale bez zadęcia i robienia nadprofesjonalnych min. Polecam!

Rafał

Z całego serca polecam Babice Dental!!!:) Teraz to tylko czekam aż coś zacznie mnie boleć bo to tego miejsca z przyjemnością się wraca!! 🙂

Kinga

Od ponad 7 lat już chodzę do Dr. Skrzyckiego i jestem bardzo zadowolona wizyta wygląda jak niemal pogaduchy przy kawie 0 stresu. To najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Oprócz tego że świetnie leczy zęby, ma cudowne poczucie humoru i serdeczny sposób bycia. Nie wyobrażam sobie że mogłabym leczyć zęby u innego. Moja córkę na pewno zaprowadzę też do Pana doktora Skrzyckiego.

Gość

Mój Syn dzięki Państwa podejściu i profesjonalnej obsłudze pokochał (dosłownie!) wizyty u dentysty! dziękuję!

Anita M.

Mimo młodego wieku, moje zęby były w tragicznym stanie. Każda dotychczasowa wizyta u stomatologa była nieprzyjemna, bolesna i co najgorsze zęby były leczone byle jak. W końcu po bardzo długiej przerwie, odważyłam się znowu pójść do stomatologa, pełna najgorszych obaw. Po wizycie nie mogłam uwierzyć, że to mogło być takie proste. Pan Marek wzbudza sympatię i zaufanie. Leczy absolutnie bezboleśnie, delikatnie i pomaga odwrócić uwagę pacjenta od zabiegu. W końcu mam uczucie, że moje zęby są naprawdę dobrze zrobione, w miłej atmosferze. Z całą pewnością polecam!

Zadowolona pacjentka

Dzisiaj byłem pierwszy raz w Babice Dental, a przedtem wizytę zaliczyła żona. Gabinet pierwsza klasa, rentgen na miejscu i po 10 sekundach widać własny ząb na monitorze nad fotelem. Lekarz super miły z niesamowitym \\”angielskim\\” poczuciem humoru. No i prawie bezboleśnie udało mi się pozbyć przepróchniałej bolącej ósemki – którą mój poprzedni stomatolog chciał z uporem maniaka reanimować za jedyne 1000 pln. Poza tym przystępnie cenowo i nowocześnie. Faceebook, zniżki za zalogowanie na stronie, potwierdzenia smsowe – do pełni szczęścia brakowałoby mi jakiegoś kontaktu z doktorem Skrzyckim na komórkę dla stałego pacjenta w przypadku jakiejś tragedii stomatologicznej.

Mariusz

Pan Doktor to wcielenie profesjonalizmu skrzyżowane ze szczerą empatią a wszystko to udekorowane wysoką kulturą osobistą. Trafiłem przez przypadek na Doktora (bolesny stan zapalny) na Ludną i od tej pory inni dentyści dla mnie nie istnieją. Sprawność, wiedza i podejście do pacjenta zasługuje na złoty medal, a monolog w stronę pacjenta dodatkowo uspokaja. Wysoce rekomendowany, zwłaszcza tym którzy mają za sobą traumatyczne doświadczenia z innych gabinetów.
 W skali od 1 do 10: dla mnie 11!

Wierny pacjent

Najlepszy dentysta pod słońcem! Trafiłam do jego gabinetu za namową koleżanki, po kilkunastu latach bez dentysty oraz po traumatycznych przejściach u innych fachowców od siedmiu boleści. Profesjonalista, świetne podejście do pacjenta – a ze mną naprawdę nie jest łatwo, marudzę, narzekam, macham rękami. Przekonałam się, że jeśli znieczulenie zostanie podane fachowo, leczenie kanałowe jest ABSOLUTNIE bezbolesne! Kapitalne poczucie humoru, pan doktor cały czas gada, absolutnie nie ma stresu! Do dentysty nie chodziłam przez wiele lat. Teraz chodzę regularnie od 2 lat, z przyjemnością, bez strachu, bo wiem, że jak mówi, że nie będzie bolało to nie boli i mogę zaufać. Wszystkie ząbki poleczone, również kanałowo i przygotowujemy się do aparatu.
 Do żadnego innego dentysty nie pójdę, choćby nie wiem co!

Beata

Pan doktor fachowo zakończył moje 24 godzinne męczarnie ze zgorzelą.
Po 3 minutach od wejścia do gabinety ból zniknął jak ręką odjął. Wszystko fachowo profesjonalnie, w miłej atmosferze, ze zrozumieniem cierpień pacjenta i delikatnością rzadko spotykaną w zawodzie stomatologa. Dodatkowym, wielkim atutem Pana Doktora jest nawiązanie rozmowy z pacjentem pod postacią monologu (pacjent oczywiście ma zablokowany aparat mowy). W efekcie podejścia Dr. Skrzyckiego do pacjenta, ten ostatni zapomina w ogóle że znajduje się w niezbyt miłym przecież miejscu – u stomatologa.
Zgadzam się z przedmówcami , że od Pana Marka nie chce wychodzić się z gabinetu, co jest również zasługą wyczucia potrzeb pacjenta oraz niesamowitego wyczucia i poczucia humoru Pana Doktora.
Doktor Skrzycki jest the best!

Gość